Hakkımızda

Menü
Anasayfa
Hakkımızda
Referanslarımız
İletişim
Uygulama Örnekler

Aktif ziyaretçi : 2
Bugün toplam : 13
Dünkü Toplam : 46
Toplam ziyaret : 88367
44.201.95.84

YOL HARİTASI
   Yol harita döngüsü: Müşteri geri bildirim verileri analiz edilerek değerlendirilir. Alınan kararlar doğrultusunda planlama ve projeler yapılarak uygulanır. Yol haritasında ilerledikçe sürekli iyileştirmeler yapılır. İnce ayarlar sürekli takip edilir. Gerektiğinde yeni alternatifler üretilir. Firma kendini iyileştirip güçleştikçe, yenilikler peşinden koşmaya, kendini farklılaştırmaya, mükemmeli aramaya devam eder.

DEĞER VE İLKELERİMİZ
ANTYOL İNŞAAT’IN TEK BİR ENERJİSİ VARDIR: POZİTİF ENERJİ. OLUMSUZLUKLARIN POZİTİF ENERJİMİZİ TÜKETMESİNE ASLA İZİN VERMEYİZ. BİZ HER DURUMDA YENİLİKLER YARATMANIN, BÜYÜMENİN VE GELİŞMENİN FIRSATLARINI ARARIZ.
MÜŞTERİ ODAKLI,
KAZAN KAZAN FELSEFESİ VE MANTIĞI İLE ÇALIŞIR,
MÜŞTERİLERİMİZİN BİZİ YÖNLENDİRMESİ İLE                                      
HEDEFLERİMİZE ULAŞIRIZ. BİZ NE YAPTIĞIMIZI DEĞİL, NE YAPMIYACAĞIMIZI
İYİ BİLİYORUZ.

Beyin ve yürekle, akıl ve ruhla, mantık ve duygularla denge içinde çalışır, geleceği hayal eder, değer ve ilkelerle kaliteli yaşar, pozitif olur, olumsuzlukları kabullenmeyiz. Bilgiyi, sevgiyi ve başarıyı paylaşır, statüko'yu, hantallığı, laçka'lığı yok eder, fark ve katme değer yaratırız.
Çevrenin, Toplumun ve İnsanların Gelişimine, İş ve aile yaşamında dengelere odaklanır, müşterimizle, tedarikçilerimizle, çalışanlarımızla gelecekte ve ayakta yürümemiz için çok çalışır, fark yaratırız.
VE "BİZ FARKLIYIZ’’ CÜMLESİNİN ANLAMINI GERÇEKLEŞTİRİRİZ.